.

.

Safco Производи Помине Главата Грб Кука, 6 Кука, Сребро.

Safco Производи Помине Главата Грб Кука, 6 Кука, Сребро.

DEN 1823.04
Количината на стоката

Ноктите на главата 6-кука ѕид решетката.Преголеми помине глава во облик на куки помогне да се заштитат облека.Кука големина 1"" Кол.главата, 5/8"" Кол.вратило, 2 1/2"" длабочина, се држи до 10 кг.по кука.Сатенски алуминиум куки со појавување на задната плоча.Собранието Е Потребно.Ѕид монтирање хардвер вклучени.Преголеми помине глава во облик на куки помогне да се заштитат облека.Сатенски алуминиум куки со појавување на задната плоча.Кука големина 1"" Кол.главата, 5/8"" Кол.вратило, 2 1/2"" длабочина, се држи до 10 кг.по кука.Ѕид монтирање хардвер вклучени.Собранието Е Потребно.

R

Слични производи