.

.

Мали корпата за Ѓубре со Капак Лесна со Симпатична Рака Подготвени Цртани Ликови од Авокадо и Тост со Дрво Нозе Wastebasket Едноставни Човечки Круг Ѓубре за Отпадоци за ?

Мали корпата за Ѓубре со Капак Лесна со Симпатична Рака Подготвени Цртани Ликови од Авокадо и Тост со Дрво Нозе

DEN 1439.76
Количината на стоката

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H. Можат да може да се одржи до 7 Литар/1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е совршена големина за под шалтери, под тоне и други мали простори, се вклопува во области како што ходници, агли и помеѓу мебел, итн. 【Магија капак дизајн】 Само еден прст е потребно за лесно отворање и затворање на капакот, кои совршено ги крие вашиот ѓубре торба и на вашата приватност.Капакот може да се спречи ширењето на ѓубре мирис и да се спречи вашиот непослушен миленици од излегува ѓубре во ѓубре може. 【Креативни дрвена нога заградата】 На висок квалитет на дрвени дизајн е повеќе интегриран во домот дизајн.Тоа може да се користи како украс за да одговараат на вашиот простор.На зголемената дизајн е полесно да се чисти, а тоа е чиста и хигиенски, и тоа не е лесно да се акумулира ѓубре. 【Лесен за употреба】 На цилиндрични дизајн го прави ѓубре може да има без мртви агли и лесно се чистат.Тој е опремен со хуманизирано внатрешна рамка, и ѓубрето, торба е лесно да се поправи и да го замени.Нашата мисија е да се направи работа полесно. 【Убаво декорација】 Со својот уникатен дизајн, нашиот ѓубре лименки со капаци се направи за совршен едноставен подарок идеја за housewarming или годишнина.Ако има нешто во врска со овие мали корпата за ѓубре стил кој не е на исто ниво со вашите очекувања, ве молиме да допрат до нас, па ние може да се направи нешто подобро. - Поттикнување правилно отстранување на отпадот додека се лесно додавање убав селски или модерен шарм во вашиот дом. - Лесно & санитарна употребаефикасно крие ѓубре и го задржува кеса ѓубре во место. Големина совршено за помали простори, овие кружни отпад од лименки се вклопуваат во бања шкафове, неискористениот аглите или во близина на тоалет.Со толку многу модел на располагање, ќе сакате еден во секоја соба од вашиот дом!На издржлив материјал е лесно да се чисти. - Корпата за ѓубре со капак е добро запечатен.Место во кујна, бања, Спална соба, перење соба, канцеларија, или каде што сакате.Велат дека НЕМА да лош мирис и неуредна. - Пред превозот, ние внимателно ќе ги провери секој производ да се обезбеди дека производот е здрава и пакувани внимателно да се осигура дека потрошувачите добиваат задоволително производи. - Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние со нетрпение очекуваме да ви служи и ќе ви одговори во рок од 24 часа. - Поради различни следи модели, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата. - Поради прирачник за мерење и инструмент разлики, може да биде грешка на 1~3cm, ве молиме да се разбере. - Убави модел на површината на мали ѓубре може да го прави тоа не како корпата за ѓубре, но одликување, кое што одговара на вашата соба.Вашите гости ќе бидат изненадени кога ќе дознаат дека тоа е корпата за ѓубре. - Вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата, поради разликата во следи модел или снимање светлината. - Поради разликата помеѓу прирачник за мерење или мерење алатки, ве молиме да дозволи отстапување во рок од 1-3cm.

R

Слични производи