.

.

Mossy Дабови Земја ДНК Кавер-Голф Количка за Полнење - Лесно да се Инсталира Винил Заврши со Мат Финиш - Маскирна за Вашиот Голф Количка

Mossy Дабови Земја ДНК Кавер-Голф Количка за Полнење - Лесно да се Инсталира Винил Заврши со Мат Финиш - Маскирна

DEN 5999.76
Количината на стоката

ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА.Се применуваат нашата 4' x 10' едно парче маскирна лист, и едноставно се сечат за да обликот на вашиот голф количка.Високо conformable со воздух ослободување технологија за мазно, балон-бесплатна инсталација.НЕ ИСЧЕЗНАТ ЗА 5 ГОДИНИ.Нашите 3 M MCS винил значи дека нема да се види било згаснато на овој висок квалитет заврши.ВИСОК КВАЛИТЕТ 3 M ФРЛИЈА ВИНИЛ.Нашата екипа го прави за лесна инсталација, висока резолуција модели, и долго трае на кожата дека нема да кора, се намали или пукнатина.ПРЕНОСЛИВ.Кога сакаш, оди напред и да го отстрани нашата кожа, тоа нема да го остави зад себе било лепило остатоци.CONFORMABILITY.Нашите Голф Количка заврши согласува да повеќето голф количка стилови, вклучувајќи Клуб Автомобили, Јамаха, E-Z-ОДИ, и Поларис.

R

Слични производи