.

.

Црна Кањонот Диви BlackBerry Ванила Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

Црна Кањонот Диви BlackBerry Ванила Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и

DEN 820.80
Количината на стоката

Мирис : Диви Blackberry Ванила (Диви горчлив вкус, свежи, смешен и вкусни).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Редовно се одржи коса гел намалува frizz и летаат aways додека не bogging коса надолу.Алкохол слободни формула.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 16 Оз Коса Гел.Мирис : Диви Blackberry Ванила (Диви горчлив вкус, свежи, смешен и вкусни).

R

Слични производи