.

.

Aexit 3мм x Ореви 5mm Преку Дупка Заковки Шупливи Grommets PCB Коло Панел Ореви Одбор 100pcs

Aexit 3мм x Ореви 5mm Преку Дупка Заковки Шупливи Grommets PCB Коло Панел Ореви Одбор 100pcs

DEN 660.00
Количината на стоката

Име На Производ : Шупливи Занитвам; Материјал : Месинг Позлатен, Метал.Тежина : 18g; Пакет Содржина : 100(+/-2%) x Шупливи Занитвам.Главната Боја : Злато На Ѕвонење.Вкупната Големина : 5 x 5.6 mm/0.2" x 0.22" (Max.D*H).Дупка Големина : 3 x 5mm/0.12" x 0.2" (D*L).Опис : Едноставно ударна дупка малку поголем од надворешниот дијаметар на вашиот преку избор и вметнете преку.Преку можат лесно да бидат земјата надолу ако е потребно да се саканата должина и центар удирани со тупаници на вратило страна на коло да се шири таа страна на вратило.По ова може да биде лемење во место или што можеби ќе сакате да го направите.Наизменично, можете да изберете да се дури и мелење надвор од главата и ќе бидат оставени со исклучително дискретни вратило само.Совет : Ако сакате да мелење овие долу можете да го користите sandpaper или ротари алатка како што може да се користи со пескарење тапан прилог (не се вклучени овде ) !Димензија : 00 часот.

R

Слични производи