.

.

20ml Regrowth Органски Коса Серум Ролери во Собата, Интензивно се Тркалаат-на Раст На Косата Серум, Ѓумбир Суштината Масло Раст на Косата Серум за Мажите и Жените на Сите ?

20ml Regrowth Органски Коса Серум Ролери во Собата, Интензивно се Тркалаат-на Раст На Косата Серум, Ѓумбир Суштината

DEN 239.76
Количината на стоката

【Уникатен Масажа Ролери Дизајн】Интензивна ампулата тројно roll-on massager за губење на косата-изградена во 3 масажа ролки.Изграден со три тркалаат за во штекер страна стимулира скалпот да им помогне на здрав скалп грижа. 【Ефективни Раст на Косата】Природни растителни формула, е од корист да се промовира раст на косата.Обезбедува целосна органски исхрана на коренот на косата, правејќи ја косата посилна, lustrous, мека.Се постигне ефект на спречување на опаѓањето на косата и промовирање на растот на косата со massager. 【Органски и Природни Материјали】Формулиран со platycladus orientalis, angelicae sinensis & polygonum multiflorum екстракт за ефикасно сепак нежни и безбедно растење на косата.Хемиско-бесплатно, мирис-слободни. 【Компактен Дизајн】Лесен за употреба и компактни димензии, погодно да се извршат. 【Употреба】се Применуваат два пати на ден за 5 минути секој пат.Нежно притиснете на цевка за одвод на суштината, и нежно масажа на потребни област со ролери.СПЕЦИФИКАЦИИ : Нето содржина : 20 ml Ефикасност : навлажнувачки исхрана, освежување масло контрола, силна и анти-кршење на косата, да се спречи губење на косата, да го промовира раст на косата.Инструкции : се Применува два пати на ден за 5 минути секој пат.Нежно притиснете на цевка за одвод на суштината, и нежно масажа на потребни област со ролери.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1/2/3* Regrowth Органски Коса Серум Ролери.

R

Слични производи