.

.

AOOTOCH 10 Парчиња Бранеа Сатен Никел Кујната Кабинет Копчиња Гроздобер Фиока Копчиња за Кабинети,Салон и Шкафот

AOOTOCH 10 Парчиња Бранеа Сатен Никел Кујната Кабинет Копчиња Гроздобер Фиока Копчиња за Кабинети,Салон и Шкафот

DEN 647.76
Количината на стоката

【СИЛЕН И ИЗДРЖЛИВ】 Овие Бранеа Сатен Никел кабинет копчиња се направени од високо квалитетна цинк легура.Тие се многу издржливи, подобар квалитет и повеќе отпорни на корозија.Длабоко тема дизајн го прави knob помалку веројатно да се олабави и на тој начин да падне;. 【НЕ е ЛЕСНО ДА ИСЧЕЗНАТ, ' РЃА】 кабинетот knob материјал со користење на electroplating мулти-слој оксидација процес, не е лесно да бледнее, не рѓа.Мазна и свиленкаста површина го прави вашиот декоративни простор подинамичен;. 【Оркестарот Вашиот Дом】Дали сте во потрага за ажурирање на вашиот дом кабинет хардвер?Нашите бранеа сатен никел копчиња се одличен избор за кабинет вратата, плакарот фиока, бања суета, салон фиока, гардероба, шкафче итн.;. 【ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО КАБИНЕТИ】Кабинет копчиња висина : 1.2 инчен(30мм), должина на : 2.1 инчен(53mm), база дијаметар : 0.7 инчен(19mm);Секој Knob е опремен со 1 инчен(25мм) долго и 1.84 инчен(45mm) долги монтажни завртки;. 【РИЗИК 200 ДЕНА СУДЕЊЕ】, А истовремено обезбедувајќи дека ние обезбеди висок квалитет на кабинетот копчиња, ние ќе ви обезбедиме подобра услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи, можете да ги врати во рок од 200 дена, а ако имате некои прашања ќе се одговори, за да во рок од 24 часа.кабинетот повлекува.

R

Слични производи