.

.

Маски за лице, Прашина Маска со Филтри Унисекс Обновливи Перат Симпатична Цртан филм Мачка 1 BUC

Маски за лице, Прашина Маска со Филтри Унисекс Обновливи Перат Симпатична Цртан филм Мачка 1 BUC

DEN 227.76
Количината на стоката

100% Полиестер.Заменливи заштитни филтри : Секоја маска е опремен со два заменливи заштитни филтри за лесна употреба.Прашина маска може да се мијат : полиестер материјал, со М-во облик на нос клип, што одговара лицето совршено.Моден маски за мажи и жени : погоден за секојдневна употреба од страна на возрасните, патување со воз или автобус, да се патува, учество во конференции или активности на отворено.Сеопфатна и ефективна заштита : Маски ви помогнат ефективно да ги изолира прашина, и да може ефективно да го филтерот на издувен гас, втората рака чад, магла, хемикалии, particulates и други супстанции, кои ви даваат на сите круг на заштита.Изглед дизајн : Додека за заштита на вашето здравје, убави модели, исто така, направи да полна со индивидуалност.Материјал : Polyester Accessories : Секој 1 PCS маска е опремен со два заменливи заштитни филтри.Прашина маска може да се мијат со вода : маската има М-во облик на нос клип, што одговара лицето совршено, оставајќи ги без празнини, и подобро ги штити лицето.Сеопфатна и ефективна заштита : Маски ви помогнат ефективно да ги изолира прашина, втората рака чад, смог, хемикалии, честички и други супстанции, кои ви даваат на сите круг на заштита.Моден маски : погоден за секојдневна употреба од страна на возрасните, излет партии, патување, и др.Уникатен дизајн : различни стилови на моделот дизајн, додека за заштита на вашето здравје, но, исто така, полна со индивидуалност.Инструкции за перење : Рака измијте се препорачува, не избелени.

R

Слични производи