.

.

Над Мијалник Јадење Сушење Багажник, Ohuhu Проширување Повеќенаменски Навивам Јадење Полици, До 23 со 2 Utensil Носители, Сад Drainer за Кујна Контра Потоне Организатор на Топ

Над Мијалник Јадење Сушење Багажник, Ohuhu Проширување Повеќенаменски Навивам Јадење Полици, До 23 со 2 Utensil

DEN 383.76
Количината на стоката

Продолжи Должина : Одликувајќи се со 12.6*12.6 инчен големината, over-the-потоне јадење сушење решетката може слободно да се продолжи до 22.8*12.6 инчи.Навистина може да се смета на тоа бидејќи ова проширување со roll-up јадење сушење рек ги опфаќа речиси сите тоне во големи или мали димензии.Бонус 2 Монтажни Мозоци Кошници : Сакате да ги зачувате вашите предници, лажици, стапчиња за јадење или други мали gadgets, премногу?Нема проблем. 2 различни мозоци кошеви се дадени за да биде слободно во прилог на кујнски мијалник организаторот за дополнителна меморија.Уште подобро, својата вдлабната дизајн овозможува да се исцеди водата ефикасно, оставајќи уредни и сува countertop.Зачувај Контра Просторот : Не трошете скапоцени контра простор!На Ohuhu потоне сушење решетката се вклопува во право над вашиот слив, обезбедување на темелно исушете без преземањето соба.Откако ќе завршиш, да го промовираме до цврсто и да се држи во вашиот кабинет.Екстремната Топлина Resistanze : Ова јадење решетката е исто толку тешко како што е функционален.Се чувствуваат слободни да се исчисти ја во топла вода, да го стартуваш преку машина за миење садови, или место топла садови на врвот¡ª на сушење решетката може да издржи температури високо како 460¡ãF (240¡ãC).Сува Јадења, Перење Зеленчук, и Повеќе : Ова сушење решетката е повеќе од само јадења.Го користите додека за перење произведуваат, да се прошири контра простор, или дури и како trivet.Продолжи Должина.Над-the-потоне јадење сушење решетката може слободно да се продолжи до 22.8*12.6 инчи.Одговара на сите големина на потоне!.Бонус 2 Монтажни Мозоци Кошеви.екстра простор за вашите предници, лажици, стапчиња за јадење или други мали gadgets,.Повеќе Од Една Порција Решетката.Оваа рек не се застане на сушење јадења!Користете го за да се мијат произведуваат, или дури го користите како trivet.Искуство кујна комунални во своите најдобри!.

R

Слични производи