.

.

Gaxi Мачка Уво Милениче Сад Мачка Хранење Фах Двојно Сад Автоматски Пиење Мачка Храната Сад 15-Степен Нервира Пластични Мачка Сад

Gaxi Мачка Уво Милениче Сад Мачка Хранење Фах Двојно Сад Автоматски Пиење Мачка Храната Сад 15-Степен Нервира

DEN 902.40
Количината на стоката

1.Нашите миленичиња анти-повраќаат ортопедски сад е стилски, функционални и се дизајнирани со вашата мачка е добро да се биде во умот!Ова го штити вашиот мачиња од болка на повраќање дека има докажано да биде деструктивен, особено во нивната старост. 2.Помогне на вашата мачка да јадете бавно за да се избегне повраќање проблеми : тој е дизајниран со 15 навалите да се зголеми база, па како да се намали компресија на грлото на ' рбетот предизвикани од прекумерна главата намалување кога милениче јаде, и да престане да јаде здрава. 3.Вие не може да знае тоа, но да се има вашата мачка јаде од покачен позиција е добра работа Компатибилни со нив.поддршка база може да се одвои, сплит дизајн, лесно да се чисти.Помага варењето на храната, како што тоа се отвора проток на воздух. 4.не се лизга на дното може да куче и мачка јаде во стабилна средина и спречување на несреќи.Единечен или Двоен : Сакате чаша или две?Уште подобро, она што не kitty сакате?Она што ќе се две одлучи, ние го добивме ви покриени. 5.Висок квалитет на токсични материјална и исклучителна изработка направи сад е безопасен за домашни миленици и има долг животен век.

R

Слични производи