.

.

Деца Бебе Бебе Девојка Мода Здолниште Облека Плетени Т-Маица Блузи Копчето Мини Здолништа Сет 2 парчиња Пролет Лето Облека

Деца Бебе Бебе Девојка Мода Здолниште Облека Плетени Т-Маица Блузи Копчето Мини Здолништа Сет 2 парчиња Пролет

DEN 215.76
Количината на стоката

Бебе Девојки 2 ПАРЧИЊА Здолниште во Собата, без Ракави Кавга О-Вратот Блузи Кошула, Флорални Половината Појас Кратко Здолниште, Деца Лето Outfits Perfect за вашите деца во дневните носат и соодветни да се фотографија, која е многу симпатична.Повик носат бебе е направен од високо квалитетни материјали кои се меки, нежни, и удобно.Тоа е една убава и удобно облека за малите бебиња да се носат.Големина Charts Size(cm) 80 Блузи Должина : 32 Биста : 54 Здолниште Должина : 22.5 Половината : се Препорачува Возраст : 9-12 Months90 Блузи Должина : 34 Биста : 56 Здолниште Должина : 24 Половината : се Препорачува Возраст : 12-18 Months100 Блузи Должина : 36 Биста : 58 Здолниште Должина : Беа 25,5 Половината : се Препорачува Возраст : 18-24 Months110 Блузи Должина : 38 Биста : 60 Здолниште Должина : 27 Половината : се Препорачува Возраст : 2-3 Years120 Блузи Должина : 41 Биста : 62 Здолниште Должина : 28.5 Половината : се Препорачува Возраст : 3-4 Години Големина(инчен) 80 Блузи Должина : 12.60 Биста : 21.26 Здолниште Должина : 8.86 Половината : Се Препорачува Возраст : 9-12 Months90 Блузи Должина : 13.39 Биста : 22.05 Здолниште Должина : 9.45 Половината : Се Препорачува Возраст : 12-18 Months100 Блузи Должина : 14.17 Биста : 22.83 Здолниште Должина : 10.04 Половината : Се Препорачува Возраст : 18-24 Months110 БлузиДолжина : 14.96 Биста : 23.62 Здолниште Должина : 10.63 Половината : се Препорачува Возраст : 2-3 Years120 Блузи Должина : 16.14 и делови Биста : 24.41 Здолниште Должина : 11.22 Половината : се Препорачува Возраст : 3-4 Години Спецификации Категорија : бебе девојка здолниште одговараат.Материјал : полиестер.Големина.Копче затворање.Материјал : Памук мешавина, носат меки и удобни, пријатна на допир, трајни, дише, кожата-пријател.Функција : Бебе девојка пролет здолништа сет, кавга без ракави, плетени резервоарот врвот, crewneck, удобен ребрести лето, т-маица и копчето нагоре на мини-здолниште линија во собата, 2piece лето sunsuits playwear за деца девојки, еластична bowtie копчето здолниште, убави и стилски.Одговара за девојки 9-12months, 12-18months, 18-24months, 2-3years, 3-4years, солидна боја pullover т-маица, малку девојки мода здолништа наместен натпревар со чизми, кожени чевли, сандали, вашите девојки ќе биде најдобро симпатична девојки за пролет, лето, есен, зима.Повод : Костим за dailywear, отворено, играње, улица, викенд, тема партија, семејството клуб, фотографија, одмор, одмор итн, симпатична девојчето лето облекување во собата, деца убавина мини молив здолништа сет.Пакет : 1x врвот + 1x здолниште.Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купат.

R

Слични производи