.

.

Отпор Компатибилен Телефон Носителот на Автомобил Разубават Направени од Метал Случаи Имаат Птици

Отпор Компатибилен Телефон Носителот на Автомобил Разубават Направени од Метал Случаи Имаат Птици

DEN 1233.60
Количината на стоката

Сликата е печатење под висока температура.Направени со ABS и Алуминиум.Поддршка на речиси сите телефонски големина.Добро и уникатен дизајн.Материјал : Метал.Отпор компатибилен Телефон Носителот на Автомобил разубават направени од метал случаи имаат Птици.Отпор компатибилен Телефон Носителот на Автомобил разубават направени од метал случаи има Birdsmade од Алуминиум.Дизајн свој стил : 1. Ни нудат вашиот сликата не помалку од 800pxl.2. Не повеќе од 12 часа, што може да се добие одговор со дизајн.3. По вашиот чек, можете да поставите цел на дизајнот.Сите треба за нашите produsts, ве молиме пратете ни порака на.Тоа ќе биде околу 24 часа за да ги организира превозот.

R

Слични производи