.

.

Мали корпата за Ѓубре со Капак Модерна Рака Подготвени Отпечатоци со во Стил Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Спалната соба Канцеларија

Мали корпата за Ѓубре со Капак Модерна Рака Подготвени Отпечатоци со во Стил Круг Recycle Bin Притиснете Врвот

DEN 2008.80
Количината на стоката

Производ параметри : Капацитет(7 Liter/1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдете ја големината на производот е со големина сакате пред да ја купите, така што нема да ви донесе непотребни проблеми.Дизајн на производот : На пластични материјали на ѓубре може да го прави полесни и полесно да се движат.Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Врвот со притиснете горниот капак, молчи дизајн, без бучава и исклучување.Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за ѓубре, исто така, може да се скрие грдата ѓубре торба и да се заштити вашата приватност, го направат вашиот животната средина повеќе чисто и уредно.Парична казна изглед : На производ има три faux дрво жито нога поддршка, така што не треба да се превиткуваат кога го користите.Ѓубре лименки се згодни и убави.Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни на ѓубре, но, исто така, да се направи една убава декорација.Нашата продавница нуди различни стилови и мотиви на ѓубре лименки, можете да изберете било која според потребите на сцена дома.Користете сценарио : стилски мали корпата за ѓубре може да се постави било каде сакате, особено во склопот на празни места или во тесни простори.На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или дури и како пелена корпата за ѓубре.Нашата услуга:Ако имате прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте не директно.Ние се стремиме да ги задоволиме нашите клиенти и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа од денот на приемот на пораката.Вие не мора да си помисли дека мал корпата за ѓубре може да биде толку убаво шик.High-end пластика се лесни, трајни и лесни да се чистат, со faux дрво нозе, додавање на уметничкиот допир да вашиот дом.Нека остварување на мисијата на содржат ѓубре додека не заборавајќи да се биде дома beautifier.Ако сте човек кој има извршување на квалитетот на животот и уметничка смисла, тогаш ќе мора да го имаат.Ѓубрето не може само да се има одличен изглед, но исто така има практични внатрешни работи.Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна перница те прави полесно да се поправи и да го замени ѓубре торба.На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе не треба да се наведнуваат надолу за да го фрли ѓубрето.Совет : Поради различни монитори, на производот ќе имаат мала боја разлика, ве молиме да се разбере.Кога производот е испратена, се должи на превозот ограничувања, три дрвени нозете на корпата за ѓубре е отстранет, пакетот доаѓа со едноставна шрафцигер, на нозете може да се зезнав на по приемот.Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, ние може да ви помогне да ги реши вашите проблеми побрзо.

R

Слични производи