.

.

Бавно Фидер Куче Сад Бавно Јадење Куче, Мачка Сад, Не се Лизга Анти-задави Сад за Куче Маче Интерактивни Лавиринт Фидер за да се Спречи Гушење(Жолта)

Бавно Фидер Куче Сад Бавно Јадење Куче, Мачка Сад, Не се Лизга Анти-задави Сад за Куче Маче Интерактивни Лавиринт

DEN 267.84
Количината на стоката

【Висок Квалитет и Безбедна Материјал】: Нашите Бавното Хранење Куче Сад е направена од нетоксични, еко-пријателски материјал, BPA free и phthalate слободни.Бавното фидер куче сад донесува лавиринт дизајн, кој му помага на домашно милениче интелектуален развој. 【Бавно се Јаде унапредување на Здравјето】: бавното хранење куче сад ги охрабрува домашни миленици да се јаде здрава, ги Спречува прејадување, надуеност/дебелина, како и било regurgitating.може да се грижи за кучето е цревата и желудникот.Спречување на варење.Им овозможи на вашето домашно милениче да се хранат повеќе физички да се избегне chocking. 【Лесен за Употреба и Чисти】: бавното јадење куче чинии се лесни за рака мие со swishing нив наоколу со топла вода и јадење сапун, нема чистењето е потребно, и врвот рек машина за миење садови безбедно.Голема работа за сува или мокра храна исхрана. 【Големина Информации】: Оваа интерактивна бавното хранење куче сад има четири бои, имено жолта/ зелена/ сина, и големината е 19 x 19 x 14.4 cm (7.52 x 7.52 x 5.68 во), тежина околу 465g, која е многу погодна за мали и средни кучиња да јадете полека. 【Гаранција и Услуга】: Ние и ветуваме на премиум квалитет и најдобра услуга, ако не Сте целосно задоволни со купувањето едноставно да ги споделите со нас.Ние секогаш сме таму.Главни Карактеристики : - Не се Лизга Дизајн, гума база штити подови и го спречува сад од лизгање додека вашето домашно милениче јаде. - Високо тркалезна лак дизајн го прави за храна не е лесно да се претекување на раб. -Бавното хранење сад е едноставно во дизајн и лесен за употреба-ви Помогне миленици јадат повеќе природно и ги спречи прејадување, надуеност/дебелина, како и било regurgitating.Спецификација: Име : Бавно Фидер Куче Сад Боја : Жолта/ Зелена/Сина Димензија : 19 x 19 x 14.4 cm (7.52 x 7.52 x 5.68 in) Тежина : Околу 465g Пакет : Пет Сад * 1 Топло Совет: 1. Ова не може да се користи како домашно милениче џвакање играчка. 2. Тоа не може да биде греење и да се стави во микробранова печка или печка.

R

Слични производи