.

.

TOOYFUL Montessori Загатки Одбор Играчки Градежни Блокови на Мозокот Игра Рано Учење Појавување Форма на Играчки Играчка - Животни Мозаик

TOOYFUL Montessori Загатки Одбор Играчки Градежни Блокови на Мозокот Игра Рано Учење Појавување Форма на Играчки

DEN 1584.00
Количината на стоката

Воз деца рацете на способност и логично размислување преку спарување.Едноставна форма појавување игра признава разни видови зеленчук или диносаурусите и возови babys форма признавање способност.Постојат модели на дното на каналите да се промовира нежни движења на babys раце.Се анализира и да се разбере според шемите на загатката, а потоа спарете ги да се вежба деца набљудување способност и концентрација.Совршен подарок за децата, на Божиќ, родендените и празниците.Опис : - ги Анализира и да се разбере според шемите на загатката, а потоа спарете ги да се вежба деца набљудување способност и концентрација. - Постојат модели на дното на каналите да се промовира нежни движења на babys раце. - Едноставна форма појавување игра признава разни видови зеленчук или диносаурусите и возови babys форма признавање способност. - Воз деца рацете на способност и логично размислување преку спарување. - Совршен подарок за децата, на Божиќ, родендените и празниците.Спецификација : - Материјал : Wooden Size Табела : 15x15cm/5.91x5.91inch Package Вклучува : 1 Поставени Дрвени Montessori Сложувалка Игра Toys Note : 1. Ова не е бебе играчка , ве молиме да ги подалеку од дофат на деца за да се избегне јадење.2. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.4. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

R

Слични производи