.

.

за Oukitel WP17 Случај, Дрво Жито Кожа Случај со Држачот и Прозорецот, Магнетни прекривачот за Oukitel WP17 (6.78)

за Oukitel WP17 Случај, Дрво Жито Кожа Случај со Држачот и Прозорецот, Магнетни прекривачот за Oukitel WP17

DEN 311.76
Количината на стоката

[ Компатибилност и Материјал ] - Совршено компатибилни со Oukitel WP17, едноставна луксуз и чист дизајн.Кожа Случај се прецизност направени од премиум СТП дрво жито кожа, нуди мека природата се чувствуваат.Елегантна кожа текстура создава класичен и луксузен изглед. [ Практична Карта Носителот ] - Удобен магнетни автоматско адсорпција држи телефонот во безбедноста, една картичка слот за да се одржи вашата дневна карта, еден транспарентен прозорец за лесно да ги видите сите известувања и информации на вашиот телефон(Не Поддржува Допир Контрола).Совршен за повеќе активни и удобен живот. [ Погоден Потпирач ] - Невидливи потпирачот може да биде вклучен за да хоризонтална положба како цврст став за читање, гледање видеа, сурфање на интернет и видео разговори со пријатели. [ Целосна Рамка за Заштита ] - СТП кожа случај и внатрешно меко покритие обезбедува двојна заштита за вашиот телефон од било гребење и нечистотија.На shockproof TPU внатрешна случај го спречува вашиот телефон од капки и испакнатините. [ Прецизни Cutouts и Дупки ] - Точно cutouts да се задржи карактеристики целосно достапни.Удобен за да одговорите на телефонот без да го симне случајот, може да се направи разговор со случајот е затворен.Поддршка Полнењето без да ги тргнеме на флип случај.Дизајн : Луксузни Дрво Жито Известување Прозорец Магнет прекривачот Кожа Case Material : СТП Кожа + Мека TPU Силикони Cover Features : Известување прозорец, Телефон Стојат Носител ( Потпирач ), Карта Holder Function : Вода/Нечистотија/Шок Доказ.Заштита на телефонот и да го направи вашиот телефон повеќе уметнички.Shantime Кожа Случај за Oukitel WP17 The Премиум Стандард за Заштита на Маска за Oukitel WP17 The пакетот вклучува : 1 * ТЕЛЕФОН CASEAbout нас,"Shantime" како лидер Производителот на Интернет на мобилен телефон потреби, кои се специјализирани во високо-квалитетни дигитални производи и главно се посветени на обезбедување на звук за мобилен телефон заштитни производи.Shantime бренд е основан во 2008 година, во Кина, сега стане најконкурентна Интернет бренд во Кина и во Странство.Тоа е најдобар избор за милиони купувачи во странство.

R

Слични производи