.

.

600 Парчиња Гума Earring Грбот и Јасно Диск Влошки за Безбедност на Силиконски Earring Тапа Замени Мека Пластика Куршум Спојки Earring Поддршка за Studstud Пост Обетки

600 Парчиња Гума Earring Грбот и Јасно Диск Влошки за Безбедност на Силиконски Earring Тапа Замени Мека Пластика

DEN 215.76
Количината на стоката

Она што Ќе Добиете : ќе добиете 300 парчиња од earring грбот за studs и 300 парчиња од јасно пирсинг дискови, кои се добро спакувани во текот на транспортот процес, и на доволно количество може да се задоволат секојдневните потреби.Сигурни и Удобно : јасно диск влошки се направени од пластика, earring backings се направени од смола, без лош мирис, не е лесно да се скрши, се деформира и згаснат, сигурен и здрав, кој е лесен и долго-траен, и може да послужи за долго време.Лесно да се Одговара со : јасно earring грбот и пластични дискови за earring грбот се лесни, лесно за вас да одговара со големи, тешки обетки, која може да го намали притисокот на уво droop предизвикани од earring гравитацијата.Големина Информации : назад на обетки мерки за 5 x 4 mm/ 0.2 х 0.16 инчи, јасно пирсинг диск мерки за 10 mm/ 0.39 инчи во дијаметар, дупка во средината од јасно пирсинг диск мерки околу 1 mm/ 0.04 инчи во дијаметар.Деликатна Подароци : нашата пластични earring грбот се нежни и елегантни, може да биде нежен подароци за вашите пријатели и роднини, семејството, пријатели, колеги, клиенти, тие ќе бидат среќни кога ќе добијат исклучителна подароци.Опремени со транспарентна кутија за складирање : Со нежни изработка и соодветна големина, пирс earring грбот и јасно диск влошки се нежни и елегантни, кои се опремени со транспарентна кутија за складирање, можете да го носат на широк спектар на ситуации и некои партии.Широка примена : Нашата пластична подлога за обетки и пластични дискови за earring грбот може да се применува за поддршка на различни обетки, особено голем стил обетки, што можете повеќе атрактивна и око фаќање.Карактеристики : Материјал : пластични, смола Боја : како на фотографии е прикажано Големина на задниот дел од обетки : околу 5 x 4 mm/ 0.2 х 0.16 инчи Големина на јасни пирсинг диск : околу 10 mm/ 0.39 инчи во дијаметар од Големината на дупка во средината од јасно пирсинг диск : околу 1 mm/ 0.04 инчи во дијаметар Пакетот вклучува : 300 x Јасно earring грбот 300 x Јасно пирсинг дискови Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Мали предмети, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца да избегнете голтање.

R

Слични производи