.

.

Дрво Завртка 304 А2 Нерѓосувачки Челик Првенство Рамна Глава Хексагонални Завртки Шестоаголна Глава Поставени Завртка М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 (Димензии : M4x3(20pcs))

Дрво Завртка 304 А2 Нерѓосувачки Челик Првенство Рамна Глава Хексагонални Завртки Шестоаголна Глава Поставени

DEN 501.12
Количината на стоката

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола во различни дрво и вештачки материјали.Име на производ : Првенство во облик на рамна глава хексагонални завртки socket set завртка.Материјал : 304 А2 нерѓосувачки челик.Стандард : GB/Т Големина : М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16. (Ако сте треба другиот конец спецификации, ве молиме контактирајте со нас.).Навртки може да се користи во различни машини за проекти, како и разни материјали и base.Име на производ : Првенство во облик на рамна глава хексагонални завртки socket set screw Material : 304 А2 нерѓосувачки steel Standard : GB/TSize : М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16. (Ако сте треба другиот конец спецификации, ве молиме контактирајте со нас.)Пакување : пластична амбалажа.

R

Слични производи