.

.

Туш Завеса За Капење Пролет Сценографијата Водоотпорен Бања Завеси Полиестер Ткаенини Куки Бања Оркестарот

Туш Завеса За Капење Пролет Сценографијата Водоотпорен Бања Завеси Полиестер Ткаенини Куки Бања Оркестарот

DEN 2263.20
Количината на стоката

Водоотпорен, брзо сушење, не-исчезнува, мека и издржливи, потешки полите, да ги задржи завеси во место.Елегантен дизајн носи чиста чувство на вашиот бања, мека на допир и пријатно чувство.Исклучителен дизајн, лесен за употреба, донесе повеќе трајни и хармоничен декорација за вашиот тоалет.Лесно да се инсталира, меки и удобни на допир, без чуден мирис, долгорочна употреба.Удобен и издржливи, добро дизајнирани пондерирана полите, водоотпорен и убава, може да се користи самостојно.Површина е мазна, мека и удобна, силна дисторзии, добра светлина отпор, не е лесно да се свитка, и да се зголеми работниот век.Спречување на вода за прскање; лесно да се исуши, создавање на комфорно бањање средина.

R

Слични производи