.

.

ZXCSER Комерцијален Притисок Шпорет Задебелена Експлозија-доказ Алуминиум Притисок Шпорет Комерцијални Голем капацитет Гас Хотел Ресторан ZXCSER (Големина : 23L)

ZXCSER Комерцијален Притисок Шпорет Задебелена Експлозија-доказ Алуминиум Притисок Шпорет Комерцијални Голем

DEN 1994.40
Количината на стоката

♫ Комерцијален притисок шпорет е направен од високо-квалитет и висока јачина алуминиум, со униформа греење, висока топлина складирање, силна издржливост, рѓа-доказ, корозија-отпорни, и издржливи. ♫ Притисок шпорет има заштитни уреди, притисок мерачи, плови, вентили, самостојно проширување на пломби, специјална силиконска гума фоки, 4-ниво на притисок мерачи, во реално-време притисок екранот, појасни, побезбедно, анти-скала рачка, итн.Модерната кујна асистенти употреба осум спрата. ♫ Притисок шпорет на хотелот кујна ресторан користи "О" тип силиконска гума запечатување прстен, кој ефикасно го намалува триењето на структурата, ја подобрува варењето прстен, и има долг животен век. ♫ Мултифункционален притисок шпорет, испаруваат, врело, врело, stewing, конзервирана храна е богата со хранливи материи.Тоа може да се заклучи во повеќе витамини и хранливи материи побрзо и одржување на здрава исхрана. ♫ Одличен Услугата : Доколку имате било какви прашања во текот на шопинг процес, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга.

R

Слични производи