.

.

Врамени Autographed/Потпиша Стив Карлтон 33x42 Lefty Филаделфија Ретро Сина Бејзбол Џерси JSA ГРБ

Врамени Autographed/Потпиша Стив Карлтон 33x42 Lefty Филаделфија Ретро Сина Бејзбол Џерси JSA ГРБ

DEN 10799.76
Количината на стоката

Ова е прилагодено џерси и не беше произведен од или се на било кој начин се поврзани со било кој професионален спорт лига или производителот.Овој обичај џерси не носи професионален спортски лига ознака.Предметот е наменет да биде autographed предмети.Референца на тимот во насловот е да им овозможи на купувачот точка на друштвото.Обичај џерси прикажува име, број и автентичен потпис на играчот.Оваа ставка во никој случај не се подружници или се поврзани со било кој професионален спорт организација.На autograph, како и секогаш е загарантирана да биде автентична и е сертифициран како автентична од страна на трети лица, доверлив authenticator.Големината е XL освен ако не е поинаку наведено.

R

Слични производи