.

.

Ingersoll Ранд 92452903 Замена Филтер Елементи, ОЕМ Противвредност.

Ingersoll Ранд 92452903 Замена Филтер Елементи, ОЕМ Противвредност.

DEN 3580.32
Количината на стоката

Отстранува масло магла и честички од компримиран воздух.Загарантирана да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ перформанси спецификации.Загарантирана да се вклопи во ОЕМ филтер за домување.Употреба на ОЕМ име и дел број за повикување само.Оваа ОЕМ Еквивалент филтер елемент заменува Ingersoll Ранд дел број 92452903 и ги исполнува или го надминува спецификациите на оригиналниот производител.Производ слики се за референца и може да не ги покажуваат вистинските филтер елемент.

R

Слични производи