.

.

SUPERDANT 2stanrd 47inch DIY Железо Рамен Синџир Рака Чанта Синџири Додатоци Чанта Ремени Рамо Крстот Тело Замена Ремени-со 2 парчиња Метални Токи,Злато&Платина

SUPERDANT 2stanrd 47inch DIY Железо Рамен Синџир Рака Чанта Синџири Додатоци Чанта Ремени Рамо Крстот Тело Замена

DEN 558.96
Количината на стоката

【КЛАСИЧЕН СТИЛ】 : Случајни, природни, разновиден торба замена синџир.Можете лесно може да одговара на вашиот дизајнер торба.И никогаш нема да бидат во можност да се погоди дека тоа не дојде со торба да се започне со. 【НАЈДЕТЕ ВАШАТА СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА】 : Околу 1cm широк, 120cm долго, линк : 13x10x3mm, clasps : 34x14x6mm.Бидејќи должината на кесата е различна од висината на поединецот, тежината и користење навика, тоа е сугерираше дека ќе се измери должината на рамо, рака или синџир пред да го купат. 【Мазна & ВИСОК КВАЛИТЕТ】 : По носи торба, рамото се чувствуваат удобно, не боли од притисокот на мазна метал.Сјајна површина, таписерии изработка, исто така трајни функција која обезбедува на долг користење на живот. 【МЕТАЛНИ ТОКИ】 : Трајни Тока со 360 Степен Ротација Дел се Обезбеди Здрав Инсталација.Тоа може да биде прикачена на вашиот кеси цврсто и не ќе падне на полесно тока синџир е лесно да се соберат и да ги тргнеме, трае помалку време за вас да се промени. 【ПОГОДЕН ЗА】 : Може да биде прикачена на рачна ташна, чанта, tote торба, крос-тело кеси, канџите и други вреќи, едноставен и класичен дизајн нема да излезе од мода, може да биде одличен додатоци за жени, девојки и кеси.SUPERDANT Рамен Синџир Замена за чанта одлуки-Пакетот Вклучува : 2 насоки на синџирот на замена. Големина на : Околу 1cm широк, 120cm долго, линк : 13x10x3mm, clasps : 34x14x6mm.-Материјал : Железо-Боја : Platinum/Злато. -Тежина : 330g Chain одржување : 1. Кога не ја користите за долго време, тоа може да се стави во складирање торба, се изложени на оксидативниот промена на бојата во воздухот долго време, се става во ладно место, избегне директна sunlight2. Да се избегне контакт со парфеми, sunscreens и други доведе содржат козметика за време на секојдневна употреба за да се избегне корозија и fading Customer Услугата : Доколку имате било какви прашања или по-продажбата на прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе добиете е-маил.За SUPERDANT : SUPERDANT е продавница која е специјализирана за продажба на DIY додатоци за чанти.Постојат главно торба ланци, кожа чанта рачка, торба switch бакнеж затворач, хардверски додатоци и така натаму.Ние сме посветени на обезбедување на највисок квалитет на производите и по-продажбата на услугата, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

R

Слични производи