.

.

Пак Сигнал Светлосни Склопови Делови И Прибор За Осветлување & Lamps1223296

Пак Сигнал Светлосни Склопови Делови И Прибор За Осветлување & Lamps1223296

DEN 890.40
Количината на стоката

❤Направени од високо квалитетни материјали. ❤❤Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди. ❤❤❤Убава репродукција Парк Светилка Собранието за сите 1947-53 Пикап.Заврши собранието, вклучувајќи и домување, леќа, заптивка, завртки.Се продаваат поединечно.Две бара по возило.; Dynacorn Inc.(DII) нуди замена на делови кои се движат од опашката светлина bezels за целиот квартал панели.Модерната технологија се меша со класичен домашни мускулите.Hi-tech сечење се користи за да се обезбеди квалитетот заврши и одговара ентузијасти побарувачката. ❤❤❤❤Состојба : 100% нов во фабрика оригиналниот пакет.Никогаш не е инсталиран или се користи. ❤❤❤❤❤Апликации : Пикап (1947-53). ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Fitment Please проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!Condition100% ново во фабрика оригиналниот пакет.Никогаш не смее да биде инсталиран или се користи.

R

Слични производи