.

.

Адам е Вртат Убиец 12mm Полирач - Орбиталата Полирање Боја Исправување на Баферот Алатка - Автомобил Scratch Remover, Корекција на полски - Користете Пост Автомобил Мие Клеј ?

Адам е Вртат Убиец 12mm Полирач - Орбиталата Полирање Боја Исправување на Баферот Алатка - Автомобил Scratch

DEN 7241.76
Количината на стоката

✅ ОТСТРАНУВА SWIRLS, ГРЕБНАТИНИ, И ДЕФЕКТИ ОД ТЕШКО ДА се ПОСТИГНЕ МЕСТА –Адам е Вртат Убиец 12 мм Мини може да се погоди на оние комплекс криви околу светла за магла, задните спојлери, фарови, taillights, рокер панели.На разноврсна мини полирач машина, исто така може да се користи за чистење теписи и тепих, или да го применуваат glazes, пломби, и восок.Лесно полски и враќање на хром, алуминиум, и дијамант плоча метали, како и. ✅ СИЛНА КОРЕКЦИЈА СПОСОБНОСТ СО 12mm ФРЛИ s Полирање, тој сакаше да создаде детали култура која го промени начинот на кој луѓето се грижат за нивните возила.Адамс цел беше да се земе она што го користите за да се смета како скучна работа, се поедностави процесот, и да се направи автомобил грижа пријатно за сите!.Кога ќе примите некоја Адамс производ, се добива еден премиум производ, кој помина низ обемен и ригорозни процесот на развој.Адамс производи не се масовно произведени и секој е внимателно формулирана со специјална мешавина од високо-квалитет полимери, acrylics, и восоци.Од 2000 година, Адамс Полирање има obsessively истражуван, тестирани и извори само со највисок квалитет состојки за нашите производи.Со секој хемиски, ние правиме се што е во наша моќ да создадат совршен ликвидност, да се донесе најдоброто во вашето возило.Ние постојано reevaluate и ги тестираме нашите мешавини за да се осигура дека ние се нудат на повеќето технолошки напредни и безбедни производи достапни.Адамс Полирање е посветен на донесувањето на најдобри средства за чистење, крпи, додатоци, восоци, и облоги за да ги засени и outlast било производ youve користи на вашето возило - Тоа е Адамс Ветување!.

R

Слични производи