.

.

Honoen Мулти-Функција Плоштадот Складирање Багажник, Направени од не ' Рѓосувачки Челик, Отпорен на Корозија, Не-Rusting, Издржливи се Користи за Бањи, Кабинети - Црна

Honoen Мулти-Функција Плоштадот Складирање Багажник, Направени од не ' Рѓосувачки Челик, Отпорен на Корозија,

DEN 2534.40
Количината на стоката

Опфаќа механички и електрични дефекти.Не deductibles или скриени трошоци.Превозот вклучени на сите поправки.Целосно пренослив.Лесно тврди процес онлајн 24/7. Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-Картичка надомест за вашиот производ куповна цена.План рок и за покривање почнува на крајот на производителот на работна гаранција.План е целосно вратен доколку откажана во рок од 30 дена.План договор ќе биде преку е-маил од Asurion во рок од 24 часа од купување.Ова ќе не брод со вашиот производ. ★ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, тоа е отпорен на корозија, отпорни на притисок, не-rusting, трајни и квалитет загарантирана. ★ДИЗАЈН : Двоен слој шасија, 360° на ротација, тоа е полесно да се носат предмети и продавницата за повеќе. ★Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР : Прибор за складирање на организаторите може да се задржи предмети во стабилна начин, и исто така, може да се организира простор за заштеда на чување. ★ИДЕАЛНИ за СКЛАДИРАЊЕ РЕК : лавици додадете дополнителна простор за складирање за да ги зачувувате и организирате мали предмети, а можат да бидат сместени во соби, бањи, кујни и други помошни простории, што ги прави идеални за прикажување и собирање на предмети. ★100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако не сте 100% задоволни со нашите производи и ако тие не ги задоволуваат вашите задоволства, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение во рок од 24 часа. - Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трајни и квалитет загарантирана.- Двоен слој шасија, 360° ротација за лесно носење и чување.- Прибор за складирање на организаторите може да се сместат предмети во стабилна начин, или се организираат простор за заштеда на чување.- На разноврсна складирање решетката може да се користи секаде, вклучувајќи бањи, кабинети, кафе маси, кујната countertops, кујни, и повеќе.Име : Складирање Rack Material : Нерѓосувачки Steel Color : Black Size : Како shown Contain : 1*Чување Rack NOTE : ★се Должи на разликите помеѓу различни прикажува, слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.★Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!.

R

Слични производи