.

.

2-Pack AHDBT-801 Батеријата & 1 Полнач Замена за GoPro HERO8 Црна Камера - Компатибилен со SPJB1B Целосно Декодираната Батеријата & Полнач

2-Pack AHDBT-801 Батеријата & 1 Полнач Замена за GoPro HERO8 Црна Камера - Компатибилен со SPJB1B Целосно Декодираната

DEN 2248.80
Количината на стоката

Up Start Замена на Батеријата AHDBT-801 Батеријата & Полнач за Go Pro HERO8 Црна Камера.Количина : 2 Батерија, 1 Полнач.Капацитет : 1220m Ah Тип : Литиум-јонска батерија.Се користи како замена или резервни за продолжен се кандидира време.Совршен придружник за вашата камера.Компатибилен со SPJB1 B Целосно Декодираната Батеријата & Полнач. 2-Pack Up Start Замена на Батеријата AHDBT-801 Батеријата & 1 Полнач за Go Pro HERO8 Црна Camera Please answer : ___________________________ note : Ова е Up Start Батеријата Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Овој производ не е поврзано со било брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Up Start Батеријата.

R

Слични производи