.

.

YAIRMIS Завртка Комбинација 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка (Боја : M3.5 50pcs, Големина : 10мм)

YAIRMIS Завртка Комбинација 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување

DEN 792.96
Количината на стоката

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Отпорни на ' рѓа,добар отпор во лоша средина,најчесто имаат остри точка која ви помага да навлезат материјал.Направени од оптимизиран материјали, силни и издржливи, ефикасно спречување и ' рѓа.Обезбедување на точни и доверливи вози контрола, со одлични перформанси и исклучително висока pullout отпор.Длабоко тема дизајн : со длабоко тема дизајн, има добри одредување на сила во различни материјали, не е лесно да лупам исклучување, безбедна и цврста.Специјален третман под главата и обезбедува непречено и мазна завршница, исто така го спречува напукнување и материјална штета.ПОГОДЕН ЗА ШИРОК СПЕКТАР НА употреба – квалитетот на овие навртки прави совршено прилагодени за различни апликации, најчесто за обезбедување на мали battens, plinths, рамки, мебел, итн.и исто така и за општите машини и DIY проекти.Име : завртка / болт, само-прислушување screw Material : other Head стил : завртка / Хексагонални штекер главата на завртката / Круг главата screw Size : М1 / М2 / М3 / M4 / М5 / M6 Drive режим : Стил : durable Treatment : да се спречат rust Uses : мебел завртки, столарија, поправка завртки, алатка accessoriesnote : 1. Поради чиста прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3мм error2. Поради екранот и светлината, бојата на проектот може да биде малку поинаков од реалните product We имаат различни производи да се изберат за да се задоволат вашите различни потреби.Ако имате било какви прашања, можете да стапите во контакт со нас преку е-маил.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа да ви помогне да ги реши сите проблеми.Среќен шопинг.

R

Слични производи