.

.

Бања Туш Мат Дрво во Шума Ноќ со Вшмукување Чаши и Мозоци Дупки BPA за Деца, Деца, Бебе и Сите Семејството (14.7x26.9)

Бања Туш Мат Дрво во Шума Ноќ со Вшмукување Чаши и Мозоци Дупки BPA за Деца, Деца, Бебе и Сите Семејството (14.7x26.9)

DEN 551.52
Количината на стоката

✓Најдобри Материјали : Анти-лизга бања мат со највисок квалитет ПВЦ материјал.Тешки и лежи рамно и да ви понуди повеќе безбедна и стабилна во туш (14.7x26.9). ✓Текстура Шема : Бања мат има текстура шема површина го прави површина груба Уникатен и шарени симпатична модел дизајни на овие бања душеци ќе ги забавуваат вашето дете имагинација.Исто така, тоа ќе ги привлече вашите деца да се погледне на bathmat слики наместо да се движат наоколу. ✓Не се Лизга Туш Душеци со Стотици Вшмукување Чаши : Анти-лизга бања и бања душеци карактеристики 112 вшмукување чаши кои помагаат да се одржи на местото на мазни површини.Моќен вшмукување чаши понуда 360 степен на безбедност на заштита на корисниците.Нашите када мат е одличен избор за дома, теретана, спа и повеќе!. ✓Лесно Чистење : Нашата мат е машина-перат да ги почитуваат своите свеж изглед.Ние препорачуваме дека ќе се мијат твоето мат пред да го користите.Се мијат во вашата машина за перење на ладно со благ детергент (хлор) и се исуши.Исплакнете и сув вашиот мат периодично да се отстрани мазна и лизгава израстоци кои може да се појават од различни сапуни и коса производи.Треба да се сретне со силен мирис кога пакетот е прв отворен, ние препорачуваме дозволувајќи им на мат на воздухот во добро вентилирани област за 24 часа пред употреба. ✓ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Secure вшмукување чаши пред секоја употреба.Бидете сигурни дека вашата када е доволно чисти, без валкани, масло или прашина на дното.Мат само ќе го прикачите на чиста, мазна површина.Не за употреба на текстура, tiled, или не-мазни површини.НЕ користите бања масла - ќе предизвика лизгање.Нежно Потсетување : 1. Пред употреба, ве молиме unroll мат и постават станот за 24 часа пред да го користите.Повторно валање мат на задната страна може да го чува постават станот.2. Кадата мора да биде чиста, без било нечистотија , smudges, масла.Не користите мат на текстура површина од вшмукување чаши нема да се одржи правилно како што е наведено во описот.3. Пред пополнување на када и да почне туш, moisten када со малку вода и цел во центарот мат со вшмукување чаши на долната страна внимателно.4. Притиснете бања мат со вашите раце да adsorb тоа мазна када.5. Бидете сигурни дека тоа беше adsorbed барем 8-10 места за вакуум адсорпција правилно.6. На bathmat ќе биде недвижен кога Инсталацијата ќе заврши, се Повторува инструкциите погоре или притиснете на секој вшмукување чаша, еден по еден ве молиме доколку мат уште се пресели.7. Исплакнете мат секој пат кога ќе се користи, Машина за миење на располагање, висат да се исуши, не се користи фен или радијатор.

R

Слични производи