.

.

Sleepwish Прекривки Покрие Boho Коњ Шема Близнак Големина 3 Парчиња Cowgirl Каубој Акварел Постелнина Поставува Симпатична Horsr Гроздобер Пурпурна Bedspread

Sleepwish Прекривки Покрие Boho Коњ Шема Близнак Големина 3 Парчиња Cowgirl Каубој Акварел Постелнина Поставува

DEN 1080.00
Количината на стоката

ПАКЕТ : Близнак поставени дојде со еден (1) Прекривки Покрие 68" 86" и две (2) Стандард Перница Шамс 20" од 26".Сет не вклучува било внатре спојници и додатоци.ТАПИСЕРИИ ИЗРАБОТКА : скриени патент затворање е погодно да се стави на вашата прекривки во и надвор, внатре врски се додаваат за да се задржи вашиот прекривки во место.На здрав патент е убаво скриена во и добро пораби, тоа може да се одржи до совршено по повеќе се користи и за перење.ЛЕСЕН за ЧИСТЕЊЕ : Микрофибер има пожелни својства како супер меки, дишење способност, реверзибилна, навремено отпор, луксузен изглед и лесно чистење.Можете лесно може да се мијат во машина за перење или со рака.BOHO КОЊ : Симпатична и убава коњ со венец на шарени цвеќиња.ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ ДЕТАЛИ : Нашата постелнина групи се дизајнирани да ви понудиме уникатен и софистицирани спиење искуство.Можете да го вратат вашата нарачка, за период до 90 дена од превозот датум.

R

Слични производи