.

.

Dell Прецизност 7520 Мобилни 15.6 работна Станица, Quad i7 6920HQ 2.9 Ghz, 64GB DDR4, 1TB NVMe М. 2, Full HD 1080p, NVIDIA Quadro M2200 4GB, Thunderbolt 3, веб Камера, 10 Windows Pro (Продолжува)

Dell Прецизност 7520 Мобилни 15.6 работна Станица, Quad i7 6920HQ 2.9 Ghz, 64GB DDR4, 1TB NVMe М. 2, Full HD

DEN 22656.00
Количината на стоката

Свежи се инсталира и да се активира Windows 10 со нула bloatware.Вашата сопствена вистински Windows 10 дигитална лиценца ќе се примени на единица.Intel i7 Quad Core 6920 HQ (2.90 GHz) 4 Јадра 8 Теми. 64 GB DDR4 RAM меморија 1 ТБ NVMe PCIe М. 2 n Vidia Quadro M2200 4 GB DDR5. 15.6" Екран 1920 x 1080 Full HD Резолуција.HDMI Порт USB Тип C Thunderbolt Порта 3.Со високи перформанси на Intel Quad Core i7 6920 HQ, големи 15.6" FHD LED позадинско осветлување на LCD, носивост на меморија, и цврстата рамка поставите овој компјутер за разлика од останатите.Овие единици се обично се користи од страна на моќ на корисниците на кои им треба и компјутерски способности, како и видео и периферни конективност.Спецификации : - CPU : Intel Quad Core i7 6920 HQ 2.9 Ghz CPU Детали : 4 Јадра 8 Теми 8 MB Cache Memory : 64 GB DDR4 Hard Диск : 1 TB NVMe М. 2 SSD PCIe Optical : None Operating Систем : Windows 10 Про x64 Screen : 15.6" LCDResolution : 1920 x 1080 Graphics : Intel Ирис HD Графика 530 Video Картичка : n Vidia Quadro M2200 Video Меморија : 4 GB GDDR5 USB 3.0 Портови : 4 USB Тип C : 1 Thunderbolt Port Wireless : 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth Ethernet Порт : RJ-45 Gigabit HDMI Порт : 1 полн size Display Порта : Една Мини DPWebcam : Yes Includes : Лаптоп Компјутер, потребен Полнач, и Battery Condition : Претходно се Користи, Продавачот Refurbished Laptop е во добра состојба и може да имаат само мали знаци на претходната употреба.LCD ќе биде во одлична форма.Овој КОМПЈУТЕР е темелно тестиран според насоките на Microsoft Регистрирани Refurbisher програма и е загарантирана да биде во совршен работна состојба.Обновување Information Recovery медиуми може да бидат создадени од било кој Windows 10 машина со користење на Windows Media Создавање Алатка.Ова е бесплатно симнување од Microsoft, кој ви овозможува да се направат бутабилен DVD или USB уред кој може да се користи за да целосно да се опорави на оперативниот систем во кое било време.Ако не имаат резервна КОМПЈУТЕР за да се создаде за наплата на медиумите, ние препорачуваме креирање на медиумите на овој КОМПЈУТЕР пред потенцијалните хард диск неуспеси на вашиот компјутер како ние не сме одговорни за било каква загуба на податоци.

R

Слични производи