.

.

Премиум Свилен durag & Бран Капа(Повеќе Бои),Дизајнер Durag со Долга Широка Опашка за 360 Бран (SHARKDURAG&Капа-Црно-ЦРВЕНО-Сино-Шарени)

Премиум Свилен durag & Бран Капа(Повеќе Бои),Дизајнер Durag со Долга Широка Опашка за 360 Бран (SHARKDURAG&Капа-Црно-ЦРВЕНО-Сино-Шарени)

DEN 767.28
Количината на стоката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ✅ЕДИНСТВЕНИ ОРИГИНАЛНИ АЈКУЛА КОМО ДИЗАЈНЕР DURAG,МУЛТИ КАВЕР-БОЈА DURAG ПАКЕТ & БРАН КАПА .Погоди!Колку ајкули на вашиот кавер-durag & бран капа?SPOVIEW дизајнер земе инспирација од ајкула, бидете уникатна ајкула моделот да се комбинираат во кавер-со најпопуларните бои.Мулти бои durag пакет & бран капа свила можете да ги имаат сите комо дизајнер durag & durag за мажи ви се допаѓа во едно време со подобра цена. ✅СВИЛЕН DURAG & БРАН КАПА СО ЕЛАСТИЧНА,САТЕН МАТЕРИЈАЛ, ПРЕДВИДЕНИ ОДЛИЧЕН КОМПРЕСИЈА & ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВЛАГА.Изработена од 95% Полиестер+ 5% Spandex,под услов да е неспоредлив одговара за одлична компресија во текот на wolfing фаза или за продлабочување на вашиот постоечки бран модели.Супериорен изработка дава луксузен чувствувам дека не ќе rip или солза.Премиум свилен полиестер лагер ефикасно да се заклучи во влага & нема да ги апсорбира сите на вашите бран pomade, поефикасни и за крајната 360 & 720 бранови. ✅НАДВОР СРЕДИНАТА КРОИ ДИЗАЈН, 2 ВРАТОВРСКА НАЧИНИ ЗА ДАМКА DURAGS.SPOVIEWS mens durag & бран капа со свилен надвор крои, да утврдат вашата коса и нема да ја напушти која и да линии на вашата глава.SPOVIEW дизајнер направи durag имаат две вратоврска начини,еден е да се покаже ајкула заби,а други се само покажуваат чиста ајкула комо дизајн.Една плата ,две опции. ✅ЛЕСНО ДА СЕ НОСАТ,ANTIKID ДИЗАЈН НА СВИЛЕН DURAG ЗА МАЖИ & БРАН КАПА.За durags за мажи со 47" подолго & 3" пошироката рака, за полесно да се врзуваат & задржи durag место во сите времиња.Вие не треба да го жртвува стил за удобност, SPOVIEW Свилен durag има и двете.За бран капа со анти-паѓа дизајн, го користи 1.2" пошироката & изграден во antislip лента broadside.Обезбедување убаво под притисок за вашата коса и не грижете се ќе падне кога спиеш со него. ✅ДЕЛУКС DURAG СО УБАВО ПАКУВАЊЕ,ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ЗА МАЖИ ИЛИ ЖЕНИ.НЕ ГРИЖЕТЕ СЕ ЗА ВАШЕТО КУПУВАЊЕ СО ДОБРА ГАРАНЦИЈА!SPOVIEW се фокусира на секој детаљ, дури и пакување , ние се направи убаво креативни пакување со печат за durag & бран капа,тоа не е добро само за да ја прати како подарок, но, исто така, полесно е да се спаси durag во секојдневниот живот.Ние нудиме најдобар по продажба на услуги.Ако не ви се допаѓа SPOVIEW свилен durag & бран капа, само да не контактирате за да ја препратите или наплата за нас .Само уживајте во вашиот Улица-стил со нашиот најдобар дизајнер durag.Ние сами 5 професионални durag, бран капа производни линии.SPOVIEW локалните креативен дизајнер & enginner тим.SPOVIEW бран четка фабрика се примени на повеќето cutting-edge технологија.SPOVIEW 24/7 добра услуга.Вашите мислења се важни за нас !.ОПЦИЈА 1 : 3 PACK СЕТ.дизајнер ајкула durag *3. дизајнер бран капа *3. ОПЦИЈА 2 : 4 ПАКЕТ СЕТ.дизајнер ајкула durag *4. дизајнер бран капа *4.

R

Слични производи