.

.

DND Гел Сет (DND 654 Тиква Зачин)

DND Гел Сет (DND 654 Тиква Зачин)

DEN 210.96
Количината на стоката

IAB Козметика Промоции : Купи 5 или повеќе и автоматски се квалификуваат за Приоритет Превозот во соседни 48 држави. 100% Впие Исклучување Гел кој трае до 21 ден!.Бесплатни појавување на полски!.Произведено во САД со над 300 цветаат бои за да одговара на секоја прилика.Висок сјај сјај кој трае до 3 недели без chipping или пилинг, и soaks целосно исклучување во само 10-15 минути.

R

Слични производи