.

.

QJKW Мебел Перница 400PCS Силикони Круг 15x6x8mm Вратата Затка Браници самолепливи Ѕид Заштитници Мебел Нозе Влошки Заштита на Мебел и Подови

QJKW Мебел Перница 400PCS Силикони Круг 15x6x8mm Вратата Затка Браници самолепливи Ѕид Заштитници Мебел Нозе

DEN 711.12
Количината на стоката

Вратата стоп браник самолепливи ѕид за заштита на мебел мат.Еден сет е опремен со 400 транспарентен силикони нога влошки, кои се трајни.Силна вискозност, отпорност на абење, лесна инсталација, широк спектар на употреба.Силиконски материјал, добра флексибилност.Идеална алатка која може да се користи за да се спречи рачки на вратите од оштетување на ѕидот. 400 парчиња силиконски круг 15x6x8mm вратата стоп браник самолепливи ѕид за заштита на мебел matspecification : Материјал : Silicone Color : transparent Size : 1.5x0.6x0.8cm/0.59x0.24x0.31 Inch Height : 0.6 cm/0.24 inch Larger дијаметар : 1.5 cm/0.59 Inch Small дијаметар : 0.8 cm/0.31 Inch Weight : 266 gramsfeature : 1. Еден сет е опремен со 400 транспарентен силикони нога влошки, кои се трајни.2. Силна вискозност, отпорност на триење, лесен за инсталација и широка примена опсег.3. Силиконски материјал, добра еластичност.4. Идеална алатка која може да се користи за да се спречи рачки на вратите од оштетување на ѕидот.Пакет Содржина : 400x силикони feet Please дозволите 2-3% грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не ум oefore ordering The производ фотографии се направени во вид, затоа што снимањето е различна од светлината и на екранот, може да биде боја разлика, стоките се предмет на вистинскиот вид БЛАГОДАРАМ!.

R

Слични производи