.

.

HUSTLER Класичен Логото Криви Гребенот Памук Прилагодливи Капа

HUSTLER Класичен Логото Криви Гребенот Памук Прилагодливи Капа

DEN 528.00
Количината на стоката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Тока затворање.Рака Мие Само.Класичен HUSTLER логото функција. 100% Памук Капа; Совршен, безбол капи и за Мажите и Жените.Со гордост се направени во САД.Унисекс безбол капи, многу меки, удобни, многу се вклопи во вашата глава.Заштита Забелешка : Криви гребенот дизајн го спречува вашиот главата, лицето и на очите од сјајот на сонцето, а тока на ззп може да се прилагоди за да одговара на големината на вашата глава, моден стил не е само одлична за секојдневно носење, но, исто така е погодна за многу активности на отворено како велосипедизам, играње тенис, играње голф, пешачење, логорување и други.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Службен HUSTLER Класичен Криви Гребенот на Логото Шапка.Криви обод шапка со HUSTLER логото везени низ предната страна.Прилагодливи затворање; една големина одговара на повеќето.Пар тоа, со секој пар фармерки, едноставна Маичка, и кул јакна.Достапна во : Розова, Бела, Морнарица & Црно.Рака мие со топла вода.Додадете лажица перење и нежно место-чисти.

R

Слични производи