.

.

Експрес Вода - FLTCAR0504C – 4 Пакет на отпадните Блок ACB Вода Филтер Замена – 5 Micron, 10 инчен Филтер – Под Мијалникот и Реверзна Осмоза Систем

Експрес Вода - FLTCAR0504C – 4 Пакет на отпадните Блок ACB Вода Филтер Замена – 5 Micron, 10 инчен Филтер –

DEN 910.56
Количината на стоката

Прашања пред да го купат?Јавете ни се!.Заштита на вашиот дом, здравје и домаќинство со филтрирање вода со јаглероден филтер.На Барање Поддршка : Поддршка од експерти, кои може да одговориме на сите ваши прашања во врска со вашиот замена филтри за вода.RO Вода Филтер Замена : Секој Изразат Вода замена на филтер е специјално дизајнирани да работат заедно и да комплимент едни со други.Нашите ефикасни висок капацитет на Јаглерод Блок filter го подобрува чистота и вкус на вода и ви дава најдобра вредност од вашите филтри.Активиран Јаглерод Вода Филтер : Направен со 100% лабораторија вакуум загрева, исчистени кокосова лушпа јаглерод, Изразат Вода јаглерод блок филтри за намалување на хлор, VOC, лоши вкусови, мириси, облачност, и индустриски растворувачи.На Експрес Вода Активиран Јаглерод Блок Филтер ги намалува големи нечистотии од вода и обезбедува чиста вода за домашна употреба.На 10-инчен јаглероден филтер работи со 45-80 psi и температури на водата помеѓу 40-100°F.Доловува нечистотии со ефикасни тесни спакувани јаглерод гранули.Прецизност термички врзани капа со индустриски запечатени со силиконски прстен спречува протекување.Добиете најчистите вода и најдобра вредност во вашата реверзна осмоза вода филтер.Активиран Јаглерод Вода Филтер : Направен со 100% лабораторија вакуум загрева, исчистени кокосова лушпа јаглерод, Изразат Вода јаглерод блок филтри за намалување на хлор, VOC, лоши вкусови, мириси, облачност, и индустриски растворувачи.Висок степен на одбивање стапка на : Хлор, Вкупен Органски Јаглерод (TOC), Бензен, Индустриски Растворувачи, Turbidity, и Хемикалии предизвикуваат лош вкус и мирис.Замена Вода Филтер : Изразат филтри за Вода се направени со највисок квалитет на материјали за долгорочната филтрација и вредност.99% нечистотии.RO Вода Филтер Замена : Секој Изразат Вода замена на филтер е специјално дизајнирани да работат заедно и да комплимент едни со други.На ACB филтер е добро за период до 6 месеци.Реверзна Осмоза Филтер Замена : Искуство што водата треба да вкус како со писмена Вода реверзна осмоза вода филтрација систем за отстранување до 99.Надворешниот слој е чиста полипропилен.На Експрес Вода Активиран Јаглерод Блок Филтер FLTCAR0504 C е најдобар во јаглерод филтрација.Стандард 10" големина одговара на повеќето undersink филтри, реверзна осмоза (RO) системи, УВ, и Purifiers.Добиете најчистите вода и најдобра вредност во вашата реверзна осмоза вода филтер. На јаглерод filter pack е вакуум запечатени и заврши со полипропилен школка, топлинската врзани капа, и индустриски запечатени со силиконски прстен за да бидете сигурни дека тоа е издржлив и сигурен.Реверзна Осмоза Филтер Замена : Искуство што водата треба да вкус како со писмена Вода реверзна осмоза вода филтрација систем филтрира до 99.Оваа замена на филтерот ви дозволува да го филтерот со вода со висок квалитет кокос јаглерод за максимална хемиски апсорпција.

R

Слични производи