.

.

Дневна Соба и Кујна Правоаголник pp средиме Прилагодливи Бања Бања Полица Медиум Правоаголна Спалната соба Дневна Соба и Кујна Складирање Рек Мултифункционален Ку

Дневна Соба и Кујна Правоаголник pp средиме Прилагодливи Бања Бања Полица Медиум Правоаголна Спалната соба Дневна

DEN 957.60
Количината на стоката

⋆ Слободни спојување, слободно прилагодлива висина, лесно да се размонтираат, широк спектар на значења, погоден за различни места. ⋆ Генијален просторот да се приспособат на шупливи дизајн за да се спречи акумулација на вода и да се обезбеди сувост. ⋆ Одберете highquality PP материјал, силна и цврста, силна loadbearing капацитет, силни и издржливи, не е лесно да се оштети. ⋆ Големина : 39.5*20.5*77cm, материјал : зелена пластика. ⋆ Големи складирање space This полица зголемува вашиот простор за складирање и уредно наредени предмети, идеален за кујни, канцеларии, а особено на мали кујни.Со овој производ, можете да ги организирате вашата микробранова печка, шпорет, зачини, прибор за готвење и така натаму.This This производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.2.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 13cm грешка и благо боја разлика.3.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

R

Слични производи