.

.

Мали риби везени tablecloth, црвена и зелена лен боја правоаголник tablecloth чај маса крпа (Големина : 100140cm)

Мали риби везени tablecloth, црвена и зелена лен боја правоаголник tablecloth чај маса крпа (Големина : 100140cm)

DEN 1254.24
Количината на стоката

Памук.Најдобрите Квалитет Лен & Памук Tablecloth Со Класичен Damask Ткаени Моделот Ќе Непречено се Надополнуваат било Трпезариска Маса Амбиент.Погоден за вечера маса,кафе на маса,книга биро,складирање табела итн,затворен,или пикник на отворено.Состав : 100% Stonewashed Лен.Нега : Машина за миење на 40°C. Направени во ЕУ.

R

Слични производи