.

.

Pimple Челото Алатка за Полнење 9PCS Blackhead Смена,Акни, Отстранување Алатка,Comedone Extractor Алатка,Најдобри Blackhead Смена,Третман Blemish,whitehead Смена на Инструмент,Ризик Носот Кожа н

Pimple Челото Алатка за Полнење 9PCS Blackhead Смена,Акни, Отстранување Алатка,Comedone Extractor Алатка,Најдобри

DEN 1413.60
Количината на стоката

blackhead смена на алатката може да помогне да се отстранат blackheads, whiteheads, акни, различни, флеки и zit пукање на брадата, образ, челото и носот лесно.Оваа zit пукање алатка чува вашето лице го чисти и мазни дома во многу поевтина цена од салон за убавина. 1. Алатка за полнење 9 различни стилови на blackhead отстранување колекции, која може да помогне да се отстрани blackheads, акни и разни дамки. 2. Без трошење илјадници професионалци, може да се добие истиот третман и ќе ја зголемите вашата самодоверба со помош на нашите стр extractor. 3. Blackhead tools отстранување-различни практични blackhead и акни, отстранување на акни акни цедење се направени од дерматолог одделение хируршки од нерѓосувачки челик, од не ' рѓа, нема да предизвика осетливост на проблеми, и да се минимизира ризикот од инфекција. 4. Акни extractor-професионален дизајн, оваа blackhead extractor има професионална не се лизга се справи со дизајн, кој може да подобра контрола на рачка за да се обезбеди одлична контрола и прецизност.Тоа може да се обезбеди секој чекор на операција за да се избегне оштетување на кожата.Претпазливост : Правилна употреба ги прави нештата лесно, ние не препорачуваме да користите било blackhead смена пред акни најзаслужен, и ве молиме да ги избрише сите алатки со триење на алкохол пред и по секоја use Product име : blackhead отстранување алатка set Product боја : црна, розова, бела, purple Number на производи : 9 PCSProduct материјал : не ' рѓосувачки steelprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за производите прикажани во производот фотографии, нема други објекти се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

R

Слични производи