.

.

ШАНЕЛ РУЖ КОКО СЈАЈ # 806 СЕ ЗГОЛЕМИ TENTATION

ШАНЕЛ РУЖ КОКО СЈАЈ 806 СЕ ЗГОЛЕМИ TENTATION

DEN 959.76
Количината на стоката

Не-леплива, ултра-лесни формула ја остава усните на видно место се мазни и се дебели, и совршено се одлични.Иновативна, двојно-еднострани апликатори обезбедува оптимално, дури и покриеност и висока прецизност.Збогатен со Масло од Кокос, Пептиди и Витамин Е, заедно со ексклузивен Hydraboost Комплекс, да понуди часа на удобност и влага.Употреба на криви страна на апликатори совет на долната усна дури и за покриеност и на заоблени страна на врвот усна за прецизност.Измешајте нијанси заедно или слој над било Шанел кармин да се создаде вашиот најголем сопствени бои.Внимание : Во контекст на точка боја, тоа може да биде малку различен од секој monitor display и спецификација.ШАНЕЛ РУЖ КОКО СЈАЈ # 806 СЕ ЗГОЛЕМИ TENTATION.

R

Слични производи