.

.

GYZX Електрични Коса, Четки Директно Чешел Анти-Scald Права Коса Чешел Топла Чешел Straightener Коса Straightener Четка

GYZX Електрични Коса, Четки Директно Чешел Анти-Scald Права Коса Чешел Топла Чешел Straightener Коса Straightener

DEN 2402.40
Количината на стоката

Директно се тркалаат двојна намена, термички изолирани чешел, 30-вториот брзо греење, постојана температура за нега на коса, влажно и суво.Анти-scalding чешел дизајн се штити косата од оштетување.Висока моќ на греење модул има карактеристики на брзо греење и висока ефикасност, во комбинација со униформа топлина спроводливост панел, да се намали чека и да го оштети косата. -U-облик на тело дизајн, коса се загрева на повеќе страни преку чешел заби, која ја подобрува стил брзина и форма.ABS пластика, силиконски материјал, поудобно да се одржи.Номинална напон : 110-240 V / 50 Hz Special материјал : PTC греење element Gear позиција : двете gears Straight-roll двојна намена, термички изолирани чешел, 30-вториот брзо греење, постојана температура за нега на коса, влажно и суво.Анти-scalding чешел дизајн се штити косата од оштетување.Висока моќ на греење модул има карактеристики на брзо греење и висока ефикасност, во комбинација со униформа топлина спроводливост панел, да се намали чека и да го оштети косата.-U-облик на тело дизајн, коса се загрева на повеќе страни преку чешел заби, која ја подобрува стил брзина и форма.ABS пластика, силиконски материјал, поудобно да се одржи.Пакетот вклучува : 1 x косата со чешел Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Споредете детални големина со твое.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3 см.

R

Слични производи