.

.

HANSHAN Постелнина Постелнина,Преносни Креветчето Кревет Свитлива Игра Кревет Новороденче Кревет 0-4 Години Мала Мечка 38 × 16 × 8 Инчен

HANSHAN Постелнина Постелнина,Преносни Креветчето Кревет Свитлива Игра Кревет Новороденче Кревет 0-4 Години

DEN 4656.48
Количината на стоката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ✿Спиење помош : гаранции вашето бебе е во идеална позиција лежи на грб : Тоа се прилагодува на нивната големина и обезбедува поддршка за назад. ✿Спречи рамна глава синдром : На анатомски потпирачи за глава е изграден во да се намали ризикот на рамна глава синдром и задржи вашето новороденче главата убаво и круг. ✿Големина : 96 × 40 x 20cm / 38 × 16 × 8inch, 120 × 176cm / 47 × 69inch. ✿Преносни : На лесен дизајн го прави бебето безделник лесно како bassinet за кревет, или на патување кревет.Го прави бебето се чувствуваат посигурни и атмосфера. ✿Креативен Дизајн : бебето безделник симулира bionic дизајн на матката, како спие во мајката оружје, ужива повеќе длабок сон, и намалување на фреквенцијата на ставање на деца одат на спиење.HANSHAN-Може да се користи и како портабл cot околу куќата.Може да биде ставен на тепих или се пресели во друга соба.【Име на производ】 : Baby Cot .【Боја】 : мала Мечка.【Големина】 : 38 × 16 × 8inch, 47 × 69inch.【Материјали】 : Висок квалитет на памук.【Возраст】:0-4 години.Еколошки материјали за здравјето на вашето бебе. - Како креветчето, тоа е полесно да се стави на бебето настрана; - Поради својата безбедна страна, поставена на родителите кревет, го штити бебето од судир; - Како фотелја било каде : на троседот/кат, како и преносни патување cot на одмор.【Време на испорака】 : 9-15 работни дена, се врати во период од 30 дена.Производителот директна продажба.【Услуга】 : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Лојални услуга дефинитивно ќе ви донесе невиден шопинг искуство.

R

Слични производи