.

.

HyiFMY Здрав Бања Суета Кутија Ѕид-Монтирани Перфорација-Слободен Прашина-Доказ Голем Капацитет Тоалет И Бања Рек Козметички Складирање Кутија Погодност (Боја : Зеле?

HyiFMY Здрав Бања Суета Кутија Ѕид-Монтирани Перфорација-Слободен Прашина-Доказ Голем Капацитет Тоалет И Бања

DEN 772.80
Количината на стоката

Тоа може да се користи во многу сценарија, како на пример спалната соба, канцеларија и тоалет, погоден за скролување за складирање, други мали предмети за складирање или десктоп организација, простор за заштеда на дизајн, со широк спектар на апликации.Најдобар подарок : Нашите козметички складирање кутија е стилски, стабилна, практични, таписерии, луксузно дизајнирани и има една симпатична и убава изглед.Големина : 45.5x11.5x32.5cm.Прашина-доказ и водоотпорен со капак : козметичката случај е дизајниран со транспарентен капак и фиока за да се подобри удобноста за да се спречи прашина и вода од запишување.Долготрајни и безбедно : Овој козметички кутија е направен од високо-квалитет на еколошки пластика, па тоа е многу безбедно.Високо-квалитетни материјали, нема потреба да се грижите чудно мириса, лесно да се чисти и лесно да се соберат, едноставен и практичен дизајн, погоден за различни ситуации и се погодни за долготрајна употреба. : Големина : 45.5x11.5x32.5cm Material : еколошки plastic Packing листата : 1x козметички box1x помине слободни glue Waterproof и dustproof : Со капак, тоа е водоотпорен и dustproof, може да се задржи чиста козметика, заштеда на чистење проблеми и време да се најде козметика.Целосно отворете слободна стои транспарентен капак : Бидејќи тоа е целосно транспарентен капак, може да се види на прв поглед.Со целосно отворен и само-поддршка на транспарентен капак, козметика, лесно може да се добијат.Голем капацитет и долготрајни : Голем простор, направени од издржлив еколошки материјали, и може да се користи за долго време, нема чуден мирис, дебела и издржливи.По чување на козметика, можете да ги организирате козметичката совршено, и можете да го најдете она што го сакате на прв поглед и лесно да it Because на капак, тоа е водоотпорен и dustproof, и може да се заштити со козметика од оштетување.Може да се стави тоа во бањата или кујната.Покрај тоа, ако го оставите козметика за долго време, вие не мора да се грижите за прекумерна прашина.Dustproof, водоотпорен и лесно да се чисти.Ви благодариме за вашиот избор и се надевам дека ќе имаат среќен shopping In цел да се осигура дека ќе го добиете пакет, веднаш штом е можно, ве молиме да го пополните детални адреса (улица, куќен број, поштенски код)ви посакувам среќен живот.

R

Слични производи