.

.

Metabo - Апликација: Инокс Брусилки - 5 x 7/8 Combi Kls Размавта Диск Медиум 5/Pack (626416000), Inox Агол Мелница потрошен материјал

Metabo - Апликација: Инокс Брусилки - 5 x 7/8 Combi Kls Размавта Диск Медиум 5/Pack (626416000), Inox Агол Мелница

DEN 3012.48
Количината на стоката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Произведени во Германија.Светска Класа производство на хемикалии и техники.Апсолутна фокус врз квалитетот од страна на нашите вработени во секоја Фаза на производство.Manual, Хибридни и целосно автоматизирана собранието системи.Германскиот инженерски и генијалност.Секој Metabo алатка опфаќа вистински германски инженерство и генијалност.Ние сме биле развивање на иновативни идеи во нашата фабрика се наоѓа во Германија од 1924, тогаш претворајќи ги во пионерски алатки и прибор за професионални корисници од целиот свет.Нашата одлична ниво на услуга пред и по продажба, исто така, нè прави силен партнер за сите индустрии.

R

Слични производи