.

.

Водоотпорен Отворен Flameless Свеќи со Далечински управувач, Сет од 2, 4 Големи x 8 Батерија Управувана Електрични LED Столб Свеќа во Собата за Дома Décor Партија Свадба Мате?

Водоотпорен Отворен Flameless Свеќи со Далечински управувач, Сет од 2, 4 Големи x 8 Батерија Управувана Електрични

DEN 887.76
Количината на стоката

Два начини да се избере преку далечински : СВЕЌА (треперење) или СВЕТЛИНА (стабилна).Голема Големина Flameless Столб Свеќа - Голем 4 инчен дијаметар од 8 инчен висина LED столб свеќа е широко се користат во ноќта на Вештерките, Божиќ, празник сезонски украси, дома, кујна décor, и свадби, лица, настани резерви. Изглед боја : Темно слонова коска / слонова коска имаат тенденција жолт 6.На дното е водоотпорен дизајн со гумени прстен, и може да ја спречи мали дожд и снег. Големина : 4" во дијаметар, 8"во висина 4.Безбедност и Трајност - изработена од високо квалитетен восок се погледне смола материјали и треперење LED свеќа чипови, оваа смола батеријата електричен столб свеќа светлина е сигурност и издржливост, никогаш не изгори вашиот фенер и не може да биде разнесена од страна на ветрот. Материјал : Пластични 2.Надгради Водоотпорен Дизајн ★се Подигне на батеријата кутија за да го задржи надвор од земјата ★да се Зголеми бројот на силиконска гума прстени за подобрување на запечатување перформанси ★На knob тип на долниот капак го прави полесно да се отвори и да се стегне свеќа Како водоотпорен дизајн, тоа е добар декоративни осветлување извор во влажни или влажна средина, како што се во вистинска тиква да светне Џек-О-Фенер.Отстранете ги батериите ако производот нема да се користи за долго време.

R

Слични производи