.

.

Maryya Прозорец Squeegee Почиста, 2-во-1 Туш Squeegee со Продолжување Пол, 55 инчи lengthTelescopic Прозорец за Перење Опрема со Bendable Главата, Стакло и средства за Чистење Алатки за Внатр

Maryya Прозорец Squeegee Почиста, 2-во-1 Туш Squeegee со Продолжување Пол, 55 инчи lengthTelescopic Прозорец

DEN 357.12
Количината на стоката

2 во 1 : Оваа Сите-во-Еден Сет е за сите што некогаш треба да брзо и ефикасно чистење на прозорците, вратите и сите други мазна површина објекти.Идеален за отворен и затворен стаклени површини.Двоен-страна со Чиста и Избрише, Влакна материјал и Силиконски Избрише Ножот.Bendable Глава : Со екстра криви столбови, можете да изберете директно тип или криви тип според вашата фактичката состојба.Свиткување тип ви овозможува лесно чистење на отворено стакло во затворен простор, изработка на вашиот чистење побезбедно и полесно.Лесна : Алуминиум со можност да биде продолжен Пол за вкупна должина од 55 инчи.Едноставно поврзување на безбедноста тока без ротирачкото, Доволно должина за чистење на отворено висока windows без потреба за дополнителни скали или столици, Безбеден и удобен.Монтажни Микрофибер Крпи : Уживајте мазна squeegee планирам.Не ленти.Супер абсорбента крпа брише вишокот вода и сапуница вода и веднаш се апсорбира вода, со чиста, сува windows на вашето семејство.Гаранција : Ние сме сигурни дека ќе љубов нашата продолжи squeegee колекции само онолку колку што тоа го правиме, тоа имаше 12 месеци гаранција да обезбедува ова брзо ќе стане вашиот омилен без ризик купување.Двоен-страна со Чиста и Избрише, Влакна материјал и Силиконски Избрише Сечилото Ротирачки Главата, го копчето може да се прилагоди на четка насока Лесно да се чисти стакло површина, може да се отстрани избрише дел или користат одделно со 11.8 инчен широк и Max. 55 инчи должина Може да се користи на други микрофибер крпа за да го замените Подлога, лесно да се промени.

R

Слични производи