.

.

ZYC Сива Целосна Чипка Човечка Коса, Перики со Бебе Коса Пред Извлечен 613 Русокоса Сина, Розова Црвено Сиво Зелена Ombre Чипка Перика 150% Густина,24inches

ZYC Сива Целосна Чипка Човечка Коса, Перики со Бебе Коса Пред Извлечен 613 Русокоса Сина, Розова Црвено Сиво

DEN 1948.80
Количината на стоката

♛ 100% Бразилецот Remy Човечка Коса, мека, Мазна како Свиленкаста, минимум вирусот ,не метежот,Удобно Против Кожата. ♛ Ќе може да дизајнира различни фризури, како што се свилен права, телото бран, длабоко бран, вода бран, откачен кадрава.нашата коса Може да биде Обоена, истакна,Permed, Избелени, Исправи и Restyled со ваша корист.Можете да ја исечете/намали должината или стилот на перика во било кој стил ви се допаѓа. ♛ Коса Отпорни на Топлина до 160 Степени Centigrade (320 Степени Целзиусови),Дише еластична нето направи да се чувствува удобно кога ќе го носат.Може да се носат за долго време. ♛ На големина одговара на повеќето Луѓе,ќе може да се прилагоди во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашите глава,. ♛ Многу стилски дизајн, со природна убава гледа и мека на допир,И е идеален за активности на отворено или секојдневна употреба, како партија, патување, костим, ноќта на Вештерките, cosplay и повеќе.Тоа изгледа природно и прекрасни од секој агол, удобен за носење, и погодни за повеќето жени.

R

Слични производи