.

.

Fielect 2 парчиња од 1,5 m/4.92 ft Оптички Влакна Кабел Скокач 12SC Mode Optical Печ Кабелот 12SC

Fielect 2 парчиња од 1,5 m/4.92 ft Оптички Влакна Кабел Скокач 12SC Mode Optical Печ Кабелот 12SC

DEN 299.76
Количината на стоката

【Димензија】 -Должина на : 1.5 м/4.92 ft;Интерфејс : 12 SC;Тип : singlemode;Влакна Јакна : ПВЦ. 【Материјал】 -На оптички влакна скокач е направена од еколошки ПВЦ материјал, мека тело, но погоден за носене.не бледнее, не се скршени и не е лесно да се деформирани.Керамички конектори обезбеди ниска сигнал загуба, и висока сигурност. 【Карактеристики】- Ова 12sc влакна patch кабел е Ниска вметнување на косата, добро интер-вметнување перформанси.Заменливост, температура стабилност,повторливост,и да се вратите на тежината се добри. 【Функција】-Оптички влакна скокач значи дека двете страни на оптички кабел се опремени со конектор приклучок, што се користи за да се реализира активна конекција на оптички пат активност. 【Апликација】 -На оптички влакна кабелот е високо компатибилни, компатибилен со сите стандардни оптички влакна опрема и конектори, plug and play, и може да се користи во различни типови на оптички влакна LAN и CATV.Fielect Оптички Влакна Кабел Jumper Specifications : Бренд : Fielect Length : 1.5 м/4.92 ft Interface : 12 SCType : singlemodecolor Product опис : 1.Економично решение кое обезбедува висок пропусен опсег и пренос стапки текот на подолги растојанија.2.Влакна Професионалци.Секоја инсталација треба да имаат беспрекорна влакна, од сигналот потекло до раскинување.И ако не е, крајниот резултат ќе биде неефикасност и фрустрација.Пакет Содржина : 2 парчиња x Оптички Влакна Кабел Jumper Note : 1.Големината на производот рачно се вреднуваат, ве молиме овозможи мало грешки, ви благодариме за вашето разбирање.2.Вистински производ и бојата на објектот што е прикажано на сликата може да биде малку различен од вистинскиот производ, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.3.Ве молиме обрнете внимание на големината на објектот пред да го купите.

R

Слични производи