.

.

YZZSJC Простор за Заштеда на енергија Пеглање Одбор, Лесно Складирање Врвот Пеглање Одбор

YZZSJC Простор за Заштеда на енергија Пеглање Одбор, Лесно Складирање Врвот Пеглање Одбор

DEN 6983.76
Количината на стоката

Оваа пеглање одбор направени со висок квалитет материјал за оние кои сметаат пеглање дел од своите основни неделни или дневни задачи.Панел .На пеглање одбор е погодна за шиење или занает соби или мал, затворен простор, каде што просторот за складирање е ограничен.Исто така може да се користи за лаптоп биро или грицки на маса.Простор За Заштеда .Нуди солидна пеглање површината и рамномерно дистрибуира топлина и пареа врз облека, се елиминира брчките без никаков напор.Име на производот : Десктоп Пеглање Board Product материјал : памук ткаенини + плетени cotton Height исправка : не се adjustable You си во стабилноста овие денови—добра работа, добра сопруга и добра stalwart пеглање одбор кој никогаш нема да ве изневерам.Тоа е зошто сте се сврти кон овој пеглање одбор да се ослободат од досадни работи.така може да ги задржи сите на вашиот облека совршено се притисне.

R

Слични производи