.

.

Келн за мажи донесе среќни денови во вашиот живот француски љубовник келн eau de parfum spray3.4 мл eau de parfum спреј /Добро време/

Келн за мажи донесе среќни денови во вашиот живот француски љубовник келн eau de parfum spray3.4 мл eau de parfum

DEN 11147.76
Количината на стоката

/Келн за Мажи донесе среќни денови во вашиот живот француски Љубовник Келн од Страна на Фредерик Malle Eau De Parfum Spray3.4 мл Eau De Parfum Спреј. /Оваа миризливи, природни и свежи тоалетната вода од Франција ќе ви даде крајниот искуство за мирис. /Погледне во оваа/француски Љубовник Келн од страна на Фредерик Malle, Објавен во 2007 година, францускиот љубовник е вистинскиот мирис за мажи во потрага по нешто да го освежат своите келн колекција.Топ белешки на зачин се разбудам од првиот spritz, додека белешки на galbanum обезбеди жестока слатка арома.Белешки од cedar и oakmoss транспорт wearers да се осмели скокање во шумата.

R

Слични производи